AKCE FASHION

L’Amour Night 2018 to je neskutečně mnoho ženské krásy a sex-appealu. Burleska, akrobacie, balet, pole dance a mnohem víc

Třetí ročník večírku L’Amour Night se opět ponese v duchu ženské krásy a smyslnosti. Těšte se na vystoupení burleskní tanečnice Angeliny Angelic, ze které sálá pozitivní energie a sex-appeal. Další burleskní show pak předvedou tanečnice a
akrobatka Linde von Schwarze a něžná Miriam Belle. L’Amour Night ale není jen o burlesce. Společně zatančí první sólisté baletu Národního divadla a držitelé cen Thálie, Michal Štípa a Nikol Márová.

Costume: Riwaa Nerona Headpiece: Katastrofé Photo: Karl von Hwozdnitz

O další podívanou se postará akrobatka Kristýna Stránská se svou taneční partnerkou z Losers Cirque Company. Akrobatické číslo předvede Olga Yasinská, tentokrát ve vzduchu na šálách. Exotická Yayu Němcová Lopatio v sobě propojuje ženskost a živočišnost, kterým dá prostor ve svém pole dance actu.

Miriam Belle, Cabaret in Uhelna

Samozřejmě ani letos nebudou chybět módní přehlídky. Na mole bude k vidění prádlo z dílny přední české korzetiérky Riwy Nerony, něžné krajkové prádlo od módní návrhářky Michaely Dúcké. Svou novou kolekci předvede extravagantní módní návrhář Danny Worm a Nona G jistě zazáří s prádlem a doplňky z lacku zdobeným štrasem. V butikové sekci, budou mít hosté možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit výrobky z dílen prezentovaných návrhářů. Večerem bude provázet šarmantní mladý herec a zpěvák Kryštof Krhovják. Pódium nezůstane prázdné ani o pauzách mezi vystoupeními. Ty vyplní kapela Angelina & Her Nails v čele se zpěvačkou a burleskní tanečnicí Angelinou Angelic.

V průběhu večera budouna místě k vidění kresby malířky Katastrofé, která se při tvoření nové série inspirovala říší pohádek a znázornila princezny jak je neznáte speciálně pro L’amour Night.

facebook.com/KatastrofeArtist

Odhalte s námi tajemství ženské smyslnosti!

400,- v předprodeji (online nebo ve studiu Hell.cz)
500,- na místě
facebook.com/lamourprague/