FASHION

Bílá je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti. Bílá je barva léta, obzvlášť to platí u letošní kolekce tenisek Nike The White Sneakers Collection.

Toužíte po dokonalosti bez jakýchkoliv kompromisů? Tyto „must have“ kousky by rozhodně neměly chybět ve vašem botníku.

Bílé tenisky jsou jednoznačně módní hitem číslo jedna. Ví o tom své supermodelka Karolína Kurková, rapper Majk Spirit nebo tatérka Duhovka, které k oslavám této kolekce fotili známí fashion fotografové Mert Alas & Marcus Piggott. Ti mají na kontě snímky mnoha slavných celebrit, top světových značek a titulek např. pro Vogue.

Přední světový fotograf, stylista a fashion redaktor působící v časopise Oyster Magazine Gadir Rajab to vidí jasně: Bílá je nadčasová barva, kterou můžeme vidět od Wimbledonských kurtů až po volnočasové využití v ulicích. Co je víc, než bílá košile, černé kalhoty a klasické bílé tenisky (zejména Air Max 97)? Bílá obuv nikdy nevyjde z módy, je okouzlující a čistá. Je to prostě klasika!”

KOLEKCE INSPIROVÁNA BARVOU ČISTOTY

V letošní sezóně Nike představuje kolekci tenisek The White Sneakers Collection – několik rozdílných stylů, které jedna věc spojuje – bílá barva. Celá kolekce The White Sneakers Collection je nyní k prohlédnutíí a dostání na nike.com.

Sdílením nás podpoříte: