FASHION

NIKE: KOLEKCE TECH PACK

Sportovní řada Tech Pack vznikla v roce 2013 a v podzimní kolekci letošního roku nám ji na sobě představí známá modelka, herečka a také aktivistka za rovnost pohlaví, Ruby Rose. Materiál Tech Pack byl navržen tak, abychom se cítili komfortně jak za chladného rána, tak i během teplého odpoledne i deštivého večera.

Podzim je velmi typický svým proměnlivým počasím, proto designéři Nike navrhli materiál, který je prodyšný, ale zároveň dokáže izolovat. Navíc je díky nylonovému materiálu velmi příjemný a nebrání pohybu. Kolekce Nike Tech Pack 2017 je vlastně inovovaná kolekce Nike Tech Fleece, která je kombinací  Nike Tech Knit a Nike Aeroloft. Díky tomu je veškeré oblečení prodyšné, ale zároveň drží teplo a poskytuje to největší pohodlí. Díky vrstvenému materiálu je navíc voděodolné. V podzimní kolekci 2017 se představí kromě pánských stylů také dva unikátní kusy z dámské řady:

Nike Tech Fleece Destroyer – legendární bundy Nike se vrací v této podzimní kolekci zpět. Jsou ušité z flísu, který je velmi pohodlný. Je měkký, lehký, ale také hřejivý. Nové provedení pro podzim 2017 je navrženo v tlumených barvách,  které vám nezevšední.

Nike Tech Fleece Repel Jacket – designová bunda s vysokým límcem a vrstveným oboustranným rukávem, který má na svém konci otvor pro palec, takže zároveň slouží i jako rukavice. Bunda navíc disponuje duálním skladovacím systémem dvojitých kapes a také samostatnými ručními kapsami. Nike Tech Fleece Repel Jacket (v dámské i pánské variantě) dorazí do Evropy 1. října.

A to není vše, v kolekci Nike Tech Pack 2017 jsou i další kousky. Kompletní nabídka je k mání na nike.com a u vybraných prodejců.

Sdílením nás podpoříte: