VIDEA

MOgirl LUCIE ve videoklipu Marcuse Revolty v roli bejvalky

Život, někdy tě nechá klečet. Srazí tě k zemi a nechá tě brečet. Těžce se dýchá, hlava je těžká. A každý pohyb jde ztuha a ztěžka.. Osoba, kterou jsi miloval lhala. Otočila se zády, faleš ukázala.

Tak z ní z Marcusovi písně a nutno uznat, že kamera a celé zpracování videoklipu je naprosto perfektní. Hudba a rap je již otázkou vkusu. Například MOgirl LUCIE má nejraději rock a aktuálně nejvíc Papa Roach.  Když ale dostala nabídku na roli ve videoklipu, neváhala. MOgirl LUCIE si ve videoklipu zahrála hlavní roli bejvalky. Jelikož Lucie za sebou nemá žádné bouřlivé rozchody, byla tato role výzva. Lucie je totiž v jednom vztahu již od jejích 17 let.

A jaké další výzvy si chce jako modelka splnit? Zahrát si v reklamě, objevit se na billboardu a nafotit titulku časopisu. Nyní ji čeká natáčení videa pro jedno české rádio a začlaspolupráci s čekými prodejci fitness oblečení. A my jsme moc rádi, že Lucie je u nás a můžeme ji podporovat! Lucii můžete sledovat na jejím INSTAGRAMU a brzy nové fotosety i u nás na webu a hotový medailonek.)

05

Sdílením nás podpoříte: