DOBRO MAGAZÍN

Čím více knírů Mo, tím bude veseleji. Nechejte si narůst knír. Účast v Movemberu znamená vybrat peníze na podporu zdraví mužů.

A nechat si narůst knír Mo je přesně šance pro vás. Jak na to? Začněte dohladka oholení, v průběhu měsíce si nechejte narůst knír a získejte peníze pro muže, kteří to potřebují nejvíce. Letošního Movemberu se mohou účastnit muži i ženy. Stačí být aktivní. Tuto aktivitu označujeme jako Move. Na začátku měsíce si stanovte cílovou vzdálenost. Choďte, běhejte, jezděte na kole, plavte nebo veslujte, abyste tohoto cíle dosáhli. Můžete tak vybrat potřebné peníze na podporu zdraví mužů.

Muži umírají v průměru o šest let dříve než ženy. Ale vy to můžete změnit. Pomozte nám změnit tuto znepokojivou statistiku. Je na čase přidat se k tomuto hnutí. Přidejte se k jediné celosvětové charitativní organizaci zaměřující se výhradně na zdraví mužů, Movember Foundation.

Čím více knírů Mo, tím bude veseleji. Ať se muži vašeho života spojí při pěstování kníru. Porovnejte výsledky, soutěžte o dary a vážně si popovídejte o svém zdraví.

Zapojit se a více info najdete zde:  MOVEMBER CZ

Anebo se zapojte přímo do MO MAG SBÍRKY – protože MO mag je pro MO přímo stvořený. MO sbírka probíhá na mobro.co/mo-mag

Sdílením nás podpoříte: