MAGAZÍN

Ukaž svou přítelkyni, milenku či manželku na Poslední Výstavě skutečných nahých žen VOAYER.

Pozvánka na další a poslední ojedinělou výstavu VOAYER Výstava plná negativních ohlasů má ale i své příznivce. Rozhodně se této akci nedá upřít nápad a síla na realizaci.

“Před letošní  pražskou výstavou, jsem zveřejnil možnost, že se na výstavě budou moci ukázat i některé návštěvnice. Stačilo požádat některého z organizátorů a tato touha se jim mohla naplnit.”  Mnozí jste reagovali různě, dokonce i tak, že o to nebude mít nikdo zájem. No opak je pravdou. Zájem o to byl a docela velký. Dokonce svůj zájem svléknout a ukázat se návštěvníkům, projevila i jedna z přítomných novinářek. Proč? Protože je to přirozené a atmosféra na výstavách Voayer je velmi příjemná, klidná a plná porozumění. A kdo by přece nechtěl být součástí skutečného zážitku pro stovky nadšených lidí a ještě si k tomu splnit, svou tajnou touhu?

Samozřejmě, mnohé dámy, tyto své touhy i přes uvolněnou atmosféru nevyužily a některé z nich  po výstavě dokonce organizátorovi psaly, že  děkují za zážitek a mrzí je, že tu nabídku nevyužily.

Fotka uživatele VOAYER.

Rád bych tedy touto cestou apeloval na všechny muže, kteří znají touhy svých partnerek, milenek či manželek, aby se osmělili a zprostředkovali jim tento skutečně životní zážitek a nám ostatním, ukázali jaká krása obohacuje jejich životy. A pokud o takové touze své partnerky ještě nevědí, je na čase se o ní dozvědět. Otázka: chceš jít na Výstavu VOAYER jako návštěvníce, nebo jako modelka?, může být tím nejlepším způsobem.

Není k tomu totiž lepší události, jako unikátní a Poslední Výstava skutečných nahých žen VOAYER, která se uskuteční 17. – 21. 04. 2018 v Galerii Tančící dum v Praze. Více informací najdete na www.voayer.cz o konkrétnější informace si klidně piš na info@voayer.cz

Foto: Róbert Robiňo Hruboš
Sdílením nás podpoříte: