FOTOSETY MAGAZÍN ROZHOVORY

MARCELICE: Krásná tatérka z Liberce (fotky&rozhovor)

Našla se ve stylu zvaném blackwork a dotwork. Skvostná je nejen její práce, ale i ona sama! Představujeme vám Marcelu Hůlkovou. Krásnou sympatickou tatérku z Liberce.

Na každém muži je podle ní sexy něco jiného. Plusové body si ale u ní jistě získá vousy a vtipem. „A umí-li ještě k tomu hrát na hudební nástroj, je supersexy,“ směje se čtyřiadvacetiletá MOgirl, která si říká Marcelice. Dodává však, že na vážný vztah ještě není připravená. Láska ji však poutá k tetování. Nejenže mu ráda nastavuje vlastní kůži, sama jím krášlí těla svých klientů. Poprvé to zkusila v osmnácti letech, strojek a další vybavení jí tehdy koupil táta a ona se od banánů a cvičné kůže dostala až k lidem. „Asi po osmi měsících příšerných pokusů jsem s tím však sekla,“ přiznává.

Bez tatérské jehly ale vydržela zhruba rok. „Koupila jsem si lepší vybavení, začala jsem víc kreslit, dělala jsem vlastní návrhy a hledala svůj styl,“ líčí a dodává, že ho našla v „blackworku“ (tetování sytou černou barvou) a „dotworku“ (tetování složené z teček).

Doufá, že ji láska k tetování vydrží do konce života, přiznává však, že tou největší láskou je jí její pětiletý syn. „Je mým životem,“ říká MOgirl s přezdívkou Marcelice, i když nezastírá, že zvládat práci i péči a výchovu bylo a je obtížné.

Celý rozhovor v původním znění a fotky, i jiné, pěkně ve velkém a na kvalitním papíře, najdete v tištěném MOmagu no.7, který můžete koupit na www.altmagazin.cz. Marcelu můžete sledovat na jejím instagramu ZDE. O fotky se postaral Radek Kudláček.

Sdílením nás podpoříte: