FASHION MAGAZÍN

Pastva pro vaše oči! Designérské duo Boris Klimek a Lenka Damová se postarali o vzhled nové pobočky Queens.

Český streetwear a sneakers obchod Queens má novou vlajkovou pobočku v centru Prahy. Tenhle skvost rozhodně musíš navštívit, i kdyby sis nic nekoupil, i když je těžké odolat a něco nekoupit… O vzdušný a lehce industriální interiér obchodu v Jindřišské ulici 16 se postaralo designérské duo Boris Klimek a Lenka Damová.

V téhle atraktivní pražské lokalitě, která se stává epicentrem streetwearu, se Queens pohybuje už 12 let. Začínal v ulici U Půjčovny 6 a teď se přestěhoval z Panské 5. Na nové adrese je v dobré společnosti, za sousedy má dva nejzajímavější gastro projekty loňského roku – bistro Špejle a řeznictví a restauraci Kantýna.

A co všechno v Queensu najdeš? Nabídka je fakt pestrá. Vybírají si lokální i světové značky se zajímavým příběhem a kromě těch mainstreamových jako adidas, Nike nebo Vans prodávají i limitované zboží, co se nedá sehnat jinde. Obléknou tě prostě od hlavy až k patě do těch nejstylovějších kousků. Od tenisek přes kvalitní jeans, trička a mikiny až po spodní prádlo a doplňky.

queens.cz

 

Sdílením nás podpoříte: