MAGAZÍN

Staňte se hrdinou nového českého komiksu!

Asi každý snad alespoň jednou snil o tom, že bude filmovou hvězdou, anebo že bude jako ten jeho oblíbený komiksový hrdina a užije si tak těch svých pověstných patnáct minut slávy.

Váš sen se nyní může stát skutečností, protože autorské duo Luboš Čuka a Dana Smíšková (ČaS) Vám nabízí možnost stát se komiksovou postavičkou a zahrát si v jednom dílu jejich satirického komiksu Vostrá sekaná, který bude vycházet na Google Play jako android aplikace.

Můžete se tak zařadit mezi postavy jako je Lupara Lou, Ďáblice Ďasomora, Frajer Ferry, Gentleman Gordon, Bankovnice Blanka, Závistivej Zed, Dáma Diana, Drsňák Don, Psychopat Paul, VOP-Ice, FIZ-Love a další.

Stane se tak z Vás komiksový hrdina či hrdinka, která v jednom dílu komiksu zastoupí hlavního hrdinu a Vy se tak nesmazatelně zapíšete do historie tohoto bláznivého světa, ještě bláznivějšího komiksu a historie komiksu vůbec. Zároveň tím získáte něco, co jen tak každý mít nemůže, neboť nabídka je limitována pro pět lidí na první ročník komiksu.

Získat tuto možnost můžete zde na Hithit.cz, kde autoři svůj komiks právě rozjíždí, takže tím zároveň podpoříte zajímavý a zábavný projekt. Jděte do toho, splňte si svůj sen, podpořte zajímavou věc a staňte se hrdinou/hrdinkou komiksu Vostrá sekaná!

Sdílením nás podpoříte: