FASHION

Nejlepší Reebok release roku 2018 je tady. Seznamte se s teniskami Reebok Aztrek OG

Léto je na nové modely tenisek většinou poměrně skoupé. Uprostřed července tu ale z ničeho nic máme jednoznačně nejlepší release značky Reebok pro letošní rok. Stojaté vody sneakers světa rozvířily boty Reebok Aztrek OG, které šly včera do prodeje. Všichni milovníci chunky sneakers a dad shoes okamžitě zpozorněli, protože tohle je ten pravý přírůstek do jejich sbírky.

Trend retro tenisek v původních colorways je tuhle sezónu na vrcholu. Firmy masivně sahají do archivů a vytahují z nich jednu perlu za druhou. Ikonická devadesátková Reebok silueta se vrací do hry po 25 letech, a to hned ve dvou originálních barevných provedeních. Jejím autorem je legendární Christian Tresser, který má na svědomí i oblíbené tenisky Nike Air Max 97. Reebok Aztrek jsou ve srovnání s nimi masivnější a mají stejný design jako původní model z roku 1993. Nechybí bílý svršek s kontrastním černým logem, perforované tečky ve špičce a na patě, výrazně barevný mesh a taky speciální technologie Hexalite pro pohodlný došlap.

Tenisky Reebok Aztrek v našem lookbooku obul Martin Hýža, který v Queensu pracuje už 11 let a 9 let je součástí nákupního týmu a managementu firmy. Sneakers začal sbírat v roce 2005 a momentálně má okolo 120 párů. A hlavně je proslulý svou vášní pro 90. léta, ve kterých prožil svoje teen roky. Co se týče tenisek a módy, tak devadesátky podle něj ještě nic nepřekonalo. Crazy barvy, big loga, oversized věci…inspirace se z nich dá čerpat desítky let a v Reeboku to moc dobře vědí. Aztrec je nadčasová, extrémně pohodlná true-to-size teniska. Okamžitě zapadla do Martinova botníku a krásně doplnila jeho další oblíbené Reebok siluety.

Sdílením nás podpoříte: