FOTOSETY ROZHOVORY

KRISTINA VISHNYA 08/2018: Budu vždycky snít a nezastavím se

Je netrpělivá, ráda riskuje a je snílek. „Budu vždycky snít a nezastavím se, dokud mě nezastaví kulka“, řekl Che Guevara a MOgirl KRISTINA se tím jednoznačně řídí. Vystudovala dvě vysoké školy: obor kriminalistika a obor politologie v kombinaci s filozofií. Ideální víkend pro ni znamená buď někam letět, anebo se vydat na turistiku. Ať už se jedná o pití kávy v Amsterdamu, oběd v Berlíně či přespání v Polsku.

Není tajemstvím, že nejsi Češka. Jaký je život v Praze a jaký v Rusku a plánuješ se vrátit?
Já myslím, že obě země jsou v pohodě. V Moskvě mám rodiče, přátele, domov. Žila jsem tam normální život – studovala, pracovala a hodně jsem cestovala po Asii – byla jsem totálně zamilovaná do Thajska a thajské kultury obecně. V Praze to mám tak nějak vše stejné. Mám tu práci, osobní život, učím se cizí jazyky. Mám tu v plánu udělat výstavu svých děl – tedy mých obrazů.

Kdy bylo první tetování a jaký styl tě baví?
Poslední dobou hodně sleduju práci ilustrátorů a umělců. Tetování se často opakují a přejímají, takže něco nového nestačí…  Tetování je pro mě osobně štěstí. První tetování jsem si nechala udělat, když mi bylo šestnáct, je to štír a mám ho vytetovaného na zádech (a moje máma ho zbožňuje). Pak jsem měla dlouhou přestávku. V současnosti mám na těle třináct tetování, většinu z nich na nohou. Když vidím holku s pěknýma, štíhlýma, potetovanýma nohama, hned jdu za ní. První tetování jsem si nechala udělat v Rusku, zbylých dvanáct jsem si nechala udělat v Praze během posledních tří let. Bylo to právě stěhování a následný život v Praze, který ve mně spustil potřebu žít na 100% a splnit si všechny své touhy.

Každé tetování má pro mě svůj smysl.

Na pravé noze mám velké tetování, které jsem věnovala svému tátovi, pak mám tetování s cikánskými motivy a s nápisem “drahocennější než šperky”, na boku mám hlavu vlka, kterou jsem si nechala udělat jako připomínku toho, že jsem před třemi lety trpěla depresí, na základě které u mě propukla anorexie, a já jsem neuvěřitelně šťastná, že mi lékaři dokázali pomoci. Také existuje několik tetování věnovaných matce, tátovi, barvě na zápěstí, na levé noze je můj portrét s mým psem (od RossyInk., INKOUSTME) I hádám, že moje oblíbené tetování je “gotická dívka s nápisem”, BE MINE ” by Mazan INKOUSTME”.

Nejnovější tetování je Mickey Mouse od Tomas Fullsack INSTITUT TATTOO), vždycky jsem milovala tento styl – Neo tradicional – a mám v plánu více tetování právě na nohou.

Více fotek – jiné exkluzivní fotky – i celý rozhovor s KRISTINOU najdete v nejnovějším tištěném MOMAGU NO.10, který můžete koupit ZDE

Photo: Wonka King: 500px.com/wonkaking 

Sdílením nás podpoříte: