MAGAZÍN ROZHOVORY

Rozhovor: Řezník – rap, hry, jídlo, masturbace

Jeho rap je sprostý a násilný. Letos na Hip Hop Kempu vystupoval s Desadem jako Sodoma Gomora. Nezklamali a hangár, kde vystupovali, byl narvaný. A nezklamal ani při rozhovoru. Jaké má plány do budoucna a co rád dělá ve volném čase?

Často je na vaše umělecké vyjádření kritika, řešíte to, je vám to jedno, nebo vás to pobaví?
Většinou nás to pobaví.  Je dobře, že to lidi nasírá, protože jinak by nemělo moc smysl to dělat. Pro nás je to zábava, jde o show.  Jasně,  je to sprostý a násilný, proto se to někomu prostě nelíbí.

Proč sis si vybral zrovna takovou hate tématiku?
Už od mládí poslouchám horrorcore, který je původem z Ameriky a hrozně se mi to líbilo, bylo to tenkrát něco novýho, proto zrovna tento žánr. Tenhle styl je v česku okrajový, neni to zde jako ve zmiňovaný Americe, kde je víc interpretů a celkově je horrorcore víc známý.

Myslíš si, že tím ovlivňujete vaše posluchače spíš pozitivně nebo negativně a proč?
To je těžký. Těch lidí je tak hodně, že nemůžu říct, že by to někoho ovlivnilo neovlivnilo. Určitě se tam najdou nějaký vyšinutý jedinci. Kdykoli může někomu mrdnout – ale to může i člověku, co chodí do kostela.

„Naštěstí se ještě nestalo, že by někdo ty texty vzal do vlastních rukou a šel třeba deflorovat papeže nazouvákem na boty.“

Často se setkáváte s nepochopením vašich textů, podle mne poukazujete na problémy v dosti surovym a reálnym pojetí.. Co vám osobně to dává, že se vyjadřujete tímto stylem?
Hodně lidí se nedostane přes tu vulgární slupku, ale za ní se dá najít spousta reálnejch názorů a pohledů na svět, i když primárně je to zábava. Někdy se do toho může člověk vypsat, ulevit si.. Někdo si jde zaboxovat a já si napíšu text  nebo se vyřádim na podiu a pak mam čistou hlavu.

Kdo jsi v reálném životě? Co děláš?
Zase tak vzdálený od tý muziky to není, v podstatě se dá říct, že mě hudba živí. Resp. i ty aktivity kolem, merch, atd.  Ale jinak se věnuji ještě natáčení filmů, dělám i počítačové hry. Vlastně se dlouho pohybuji v různých škálách umění, baví mě to a sem šťastnej, že nemusím někde otročit v korporátu.

Co tetování, názory, jaké se ti líbí, odsuzuješ třeba něco?
Asi jenom když je to fakt špatně udělaný nebo směšný. Ale že bych někoho odsuzoval, to ne. Jo a tribaly, ty sou na píču.

Co tvoje kérky?
Kérky mám.  Mam jich více, třeba na ruce Duke Nukem – oblíbená počítačová hra, když jsem vyrůstal. Ke hrám mám vztah, takže  třeba i tetování  podle The Neverhood, což je taková plastelínová adventura. Dále mám na ruce Pana Au, dle mého kresleného videoklipu, a pak tak různě tatt na nohou a hrudníku.

Radší potetovaný ženský nebo bez kérek?
Osobně mám radši nepotetovaný, čistý holčičí typy. Ne každýmu to tetování sedne, teď jak je to v módě a má to každej, tak už to trochu ztrácí to kouzlo, ale zase některejm buchtám to vyloženě sluší.

„Vítám třeba, když má holka na těle šipky, který mě směrujou k jejímu řitnímu otvoru, občas se ztrácím a tohle mi hodně pomáhá.“

Co je pro tebe rap?
Konkrétně rap – horrorcore pro mě to znamená svobodu, moci  si dělat a říkat co chci. Je to ventil.

Kdyby ses měl zamyslet nad svým ideálním dnem, jaký by to byl?
Playstation a masturbace. Tak pěkně nastřídačku celý den. A k večeři květák na mozeček.

Řešíš nějak svoji osobní seberealizaci, na jakých úrovních?
Snažím se to vyrovnávat. Většinou makám hlavou.  Pořád přemýšlím, vymýšlím a zařizuju, takže se snažim občas chodit do fitka fyzicky se vybít, plus pak samozřejmě řádění na koncertech –  to je docela záhul a nějaká ta fyzička přijde vhod.

Co jídlo, na čem si ulítáváš?
Asijská kuchyně! Nebo i americká. Celkově mám rád jídlo, když mám čas, tak vařím, poslední dobou si hodně ulítávám na tělesných tekutinách.

Oblíbená sexuální poloha?
Momentálně mě hodně baví reverzní 69. To se dva prohnou do mostu a vzájemně si cucaj prdel.

Plány do budoucna?
Hele teď dotáčim film – Párty Hárd, je to teenage komedie, takže pro mě novej žánr, kterej můžu znásilnit. No bude masakr! Plus chystáme album jak Sodoma Gomora, tak sólový. Začátkem léta se mi podařilo vybrat prachy na hithitu na počítačovou adventuru Život Není Krásný – série, kterou sem tvořil ještě před muzikou. Dal sem si na 10 let pauzu a teď se do toho zase nořim!

Nějaký vzkaz našim čtenářům?
Nechte si vytetovat na čelo ZNK a třiďte odpad.

Photo: Paiky Photography
Redaktorka: Nikola Hrdová (MOgirl NIKO)

Sdílením nás podpoříte: