MAGAZÍN

Svoboda nebyla ještě nikdy skutečnější!

“Návštěva každé mé výstavy Voayer, patří k nejúžasnějším a nejskutečnější zážitkem, jaké na tomto světě, my lidé můžeme zažít.” Říká autor Výstav skutečných nahých žen Mário Petreje.

Po úspěšných výstavách žen se rozhodl naplnit touhy stovek lidí, kteří se ho neustále ptali, kdy bude vystavovat muže.

Svoboda je krásný pocit, který však nestačí jen slavit. Svobodu třeba praktikovat. Proto jsem se rozhodl uskutečnit další výstavu, devětadvacet let po tom, co se naši rodiče rozhodli postavit za vlastní svobodu. 17. a 18. listopadu 2018 se totiž otevřou brány první Výstavy skutečných nahých mužů.”

“Sám jsem velmi potěšen, jak velký zájem být modelem na této výstavě, muži projevují. Proto, pokud mají někteří z vašich čtenářů zájem, ať se skutečně ozvou co nejdříve.” Výstava skutečných nahých mužů se uskuteční na třech podlažích historické budovy na Rubešově ulici 7 v Praze. (DRIVE HOUSE)

“Pro tento prostor jsem se rozhodl, protože připomíná prostory, ve kterých byla první Výstava nahých žen, která se konala v Bratislavě.” Upřesňuje autor svůj výběr místa pro nastávající skutečně životní zážitek.

Zájem vidět tuto výstavu mají především ženy, které se do nákupu vstupenek, doslova zakousli. Ve dvou výstavních dnech (každý den jiní muži) si budou moci prohlédnout více než dvacet skutečných a nahých mužů různého věku, postav či rozměrů. A tak jako jejich kolegyně na předešlých výstavách i oni budou vystaveni v různých bdsm pozicích a doplňcích.

Samozřejmě, některých se budete moci i dotknout!

Stačí přijít s otevřenou myslí, bez očekávání a o skutečně životní zážitek se postaráme. Jeho intenzita bude dokonce znásobena i … ale to se dozví jen ti, kteří svou, jakož i svobodu jiných přijdou oslavit přímo na výstavu.

Vidíme a dotýkáme se na výstavě VOAYER.

  1. – 18.11.2018 │ Rubešova 7 (DRIVE HOUSE) │ PRAHA 2

www.VOAYER.CZ | FB událost: https://goo.gl/y5RuwA
Vstupenky zde: https://goo.gl/Tp6sPS
info@voayer.cz │ Mário Petreje: +420 739 315 851

Sdílením nás podpoříte: