MAGAZÍN

Pipes and Pints zabíjejí karmu sado maso videoklipem!

Pipes and Pints vypouštějí do světa nový videoklip Karma Killer, kde účtují s vlastní minulostí. Klip, který oficiálně vychází v pondělí 1. října v 10 hodin a 10 minut, má být o špatné až toxické karmě a jejím zahubení. Chystaná deska má brzy potvrdit nové směřování kapely. “Pipes mají za sebou problematickou minulost, tímto videoklipem ale za ní děláme tlustou čáru a definitivně vstupujeme do nové éry,” vysvětluje hlavní tahoun kapely Vojta Kalina. Videoklip Karma Killer vznikal ve spolupráci s kamarády Sultánem Sade a Majkelínou Cat z erotického kinky projektu SM Project. “Rádi testují hranice a provokují a na výsledku je to rozhodně znát. Nám šlo ale spíš o symboliku,” vysvětluje Kalina. “Majkelína v klipu ztělesňuje živočišnou energii, brutální krásu, dominanci, sebevědomí – zkrátka všechno, co umí s karmou zatočit a dokáže brát osud do vlastních rukou,” dodává s tím, že Sultán v klipu nehraje, podílel se na něm jako koproducent.
Deska v nové sestavě na spadnutí Na tuzemská i zahraniční pódia se Pipes and Pints vrátili v roce 2018 po roční pauze a personálních změnách. Videoklip tak má potvrdit vstup Pipes and Pints do nové éry, kterou na jaře příštího roku definitivně stvrdí nová deska. “Příchod nepřehlédnutelné osobnosti Iva Rafana Traxmandla na post kytaristy a irského zpěváka Travise O’Neilla za mikrofon vlil kapele do žil novou energii, kterou přetavíme do nové desky,” vzkazují Pipes. Album průběžně vzniká pod dohledem producenta Jardy Helešice. Vydání nové desky je naplánováno na květen 2019.
Pipes and Pints jsou zpět a turné k představení nového line-upu pokračuje po ČR i zahraničí. Termíny: 5.10. – Cham ( D) – L.A. Cham 6.10. – Plzeň – Pilsner Fest 10.10. – Oviedo (S) – Gong Galaxy 11.10. – Madrid (S) – Gruta77 12.10. – Atarrabia (S) – Fiestas 13.10. – Zaragoza  (S) – Sala Lopez 14.10. – Barcelona (S) – Sala Rocksound 16.10. – Genf (CH) – tba 17.10. – Zurrich (CH) – tba 18.10. – Marseille (F) – Le Molotov 19.10. – Paris (F) – tba 20.10. – Nantes (F) – Rock en Main 09.11. – Žilina (SK) 10.11. – Košice (SK) – Colloseum 16.11. – Trutnov – Uffo 17.11. – Liberec – Bunkr 23.11. – Dresden (D) – Puschkin 24.11. – Oberhausen (D) – Pressure Festival 1.12. – Skopje (MK) – Pin Conference 14.12. – Ústí – RC Tukan 15.12. – Pardubice – Žluťák 25.1. – Budapest (H) – tba 26.1. – Pecs (H) – tba 8.2. – Ostrava – Brick House 9.2. – Olomouc – S-klub 15.2. – Berlin (D) – BiNuu 16.2. – Annaberz Buchholz (D)- Alte Brauerei 22.2. – Teplice – Knak 23.2. – Pec pod Sněžkou – KlonDike 1.3. – Vimperk – Zlatá Hvězda 22.3. – Uherské Hradiště – Mír 23.3. – Chrudim – R-klub další budou brzy ohlášeny
Sdílejte článek/fotoset: