MAGAZÍN

Spící obr se probudil ze zimního spánku! Odpočatý, silnější, nabuzený!

Kemp chytil další slinu, má nový háv, má vizi a první esa v rukávu – Tech N9ne, The Alchemist nebo stálici Kontrafakt!

Trůn. Impérium… o nic z toho Hip Hop Kempu nikdy nešlo. Nikdy nechtěli být největší, natož jediný. Chtěli dělat jen nejlepší fesťák, jaký dokážou. Jediný, co se nakonec počítá, je: jestli vás zážitek z Hip Hop Kempu 2019 dostane na 4 dny jinam.

A co vás třeba čeká? Tech N9ne! Label Strange Music. Ujetá show. Šílený rýmování. Jako že ŠÍ-LE-NÝ rýmování! Bláznivý projekty jako 99 koncertů během sto dní…

A dál? The Alchemist!

Možná to bude znít trochu troufale, ale The Alchemist je dost možná nejlepší rapovej producent všech dob. Jasný, do skály v parku Jižního Bronxu jsou nad ním určitě vytesaný jiný jména. Primo, RZA, Dre, Dilla, Pete Rock… Ale kdo je na totálním vrcholu už třetí dekádu? Kdo začínal v kempu Soul Assassins, pomáhal budovat platformu pro Dilated Peoples a celý underground hnutí, namotal se na Mobb Deep a partu okolo, jezdí jako koncertní DJ pro Eminema nebo Action Bronsona, ale vedle undergroundovýho podzemí má bubny na deskách lidí jako ScHoolboy Q, Nas, Fat Joe, Jadakiss, Ghostface Killah, Snoop Dogg a momentálně diktuje aktuální zvuk spolu s ultimátníma šílencema z Griselda Records?

Kontrafakt

Jestli něco patří k Hip Hop Kempu vedle atmosféry, Festivalparku a loga se sluncem, jsou to Kontrafakt. Trendy se můžou měnit, ale že KF zůstávají jedinou domácí kapelou, která zaujme i mezinárodního fanouška Hip Hop Kempu, to zůstává. Kontrafakt na Kempu chybět nemůžou a proto na něm ani chybět nebudou.

Kdy? 15.- 17.srpna.
Kde? Festivalpark, Hradec Králové
Kdo? Tech N9ne, The Alchemist, Kontrafakt a …. vy! Vy, bez kterých by žádný ročník Kempu neměl takovou atmosféru, takové koule. 

www.hiphopkemp.cz

 

 

Sdílením nás podpoříte: