ROZHOVORY

MOgirl JOSZEPHINE: Nikdy bych nebyla nevěrná

MOGIRL JOSZEPHINE Bydlí se svým přítelem v Plzni a studuje třetím rokem na Fakultě designu a Umění na Západočeské univerzitě. Jejím zaměřením je  ilustrace, ale momentálně je na interní stáži v keramickém ateliéru, kde bude realizovat i svou bakalářskou práci. 

Joszephino, co vše máš vytetovaného?
Většina mých kérek je malých a jako poslední jsem si sama tetovala lístky na prsty. Potom bych si ráda nechala potetovat celá záda a taky dekolt a ramena propojit s břichem od prsou k pupíku. Mám nějakou představu, ale momentálně jsem stále ve fázi hledání inspirace a hlavně toho správného tatéra. Každopádně to chci stejně, jako má ostatní tetování, udělat v přírodním duchu. Jelikož se ve volném čase sama věnuji tetování metodou handpoke, většinu věcí, až na dvě tři kérky, jsou mojí rukou. Na tohle si sama ale určitě netroufám, a vlastně by to ani nešlo. Navíc jsem hroznej posera, takže cizí rukou a hlavně strojkem, je to pro mě mnohem přijatelnější.

Kde se vidíš za 10 let?
V malém domku se zahradou, budu se živit z části tetováním, z části keramikou a svojí značkou oblečení.  A budu mít koně, hodně psů a hodného muže.

Která kritika tě v životě nejvíce posunula vpřed?
Beru si k srdci každou kritiku. Na stáži jsem se mimo jiné naučila svoje myšlenky sdílet s ostatníma i přes to, že to pro mě ne vždy je komfortní. Zpětná vazba je hrozně moc důležitá, ať už chce člověk dosáhnout čehokoliv.

Kdybys mohla celému světu něco vzkázat, co by to bylo?
Važte si toho, co máte a nebuďte chamtiví. Žijte udržitelně a snažte se chránit, co tu máme. Nemusíte rovnou spasit svět, ale uvědomění je to nejdůležitější, co pro naši planetu můžeme udělat.

„Nikdy bych nebyla nevěrná. A řídím se pravidlem – nečiň druhému to, co nechceš, aby bylo činěno tobě“

Oblíbený film?
Nedokážu jmenovat pouze jeden, protože filmy si pouštím podle nálady. A navíc nejsem moc filmovej člověk. Každopádně mám určitě ráda animáky a z hranejch filmů třeba Moulin Rouge, Vykoupení z věznice Shawshank, Počátek, Osm hrozných, Nespoutaný Django a samozřejmě Pulp Fiction. To je taková ta klasika

Máš nějaké své zásady?
Jsem dost pověrčivá, takže určitě všechny takový ty kočky a kanály. Taky jsem za každejch okolností upřímná a nikdy nelžu. Nikdy bych nebyla nevěrná. A řídím se pravidlem – nečiň druhému to, co nechceš, aby bylo činěno tobě.

Kdybys mohl ve svém životě něco napravit, co by to bylo?
Chtěla bych si urovnat vztahy s pár lidma. Bohužel to z určitých důvodů nejde, ale jestli mě v životě něco mrzí, tak je to tohle.

Kterou svou fantazii nebo sen bys nejraději zfilmoval?
Sen o tom, že budu mít v péči 10 Barzojů. Vím, je to možná trochu šílený, ale moje láska pro tohle neuvěřitelný stvoření je nepřekonatelná. A věřím, že si tohle plemeno musí zamilovat každý, kdo ho alespoň jednou viděl na živo, protože jsou naprosto neskutečný.

PHOTOS instagram.com/tommyjarkins

 

 

Sdílením nás podpoříte: