FOTOSETY

KRISTL 06/2019: Musím mít vždy poslední slovo

KRISTL, pověz našim čtenářům jaká jsi?
Jsem člověk, který je pro každou srandu a potřebuji vždy ze všeho vytěžit co nejvíc. Jsem komunikativní (někdy až moc),  vždy musím mít poslední slovo a hlavně jsem tvrdohlavá.  Právě jsem se přestěhovala za přítelem na vesnici do Vitovic, což je kousek od Vyškova, ale celý život jsem bydlela v Brně, kde mám i teď svou práci snů a to je ve vaňkovce v Nyx – professional make up.

Co vše máš vytetovaného a mají tvá tetování význam?
Snad vše, co mám má svůj význam a tou je RODINA – tu mám ve svém životě na prvním místě. Jako první tetovaní je lapač snů s beranem, jelikož já a mamka jsme berani. Pak mám šíp a luk s růži a na rameni mám svého psa (výmarský ohař), který je totální magor jak já. A ještě mám vytečkovanou mandalu přes loket , která bude přes celou ruku, aby se to spojilo . Pak mám tetování pod prsy, které není hotové a malinkej nápis na zádech. Potom mám také nápis nad nárty a to je True Blood, což máme s přítelem společný, jelikož milujem upíry. Ale určitě to není vše, co je na mém těle a bude se brzy pokračovat!

Jak se stavíš ke kritice? Posouvá tě vpřed?
V životě jsem zažila už dost kritiky, ale asi žádná mě neposunula vpřed… Na vše si člověk musí přijít sám a měl by mít nějaký cíl a priority v životě…

Kdyby mohla něco vzkázat celému světu, co by to bylo?
Asi aby si každý srovnal svůj život a nežil životy ostatních.

Jaké jídlo máš nejraději?
Jsem šílenej milovník hamburgerů a nejlepší burger je v Telči, takže, kdo je taky miluje a bude mít cestu, tak se tam stavte je top a je to v Amigu! Co úplně nesnáším je tlustý maso a úplně nevyhledávám maso v omáčkách

Nejoblíbenější film?
Miluju horory a vše dle skutečných události anebo i nějaký psycho a duchařinky.

Máš nějaké své zásady?
Moje zásady jsou, aby vše bylo na svým místě – jsem dosti pořádná a nikdy bych nepozvala nikoho na návštěvu, kdybych

neměla vytřenou zem a utřený prach.

Jaký jsi měla dětský sen?
Když jsem byla mála tak můj dětský sen bylo být slavnou herečkou no… slavná nejsem, ale herečka ve svým životě jsem dost velká.

Photo RAVEN PHOTO / MOgirl KRISTL

Sdílením nás podpoříte: