MAGAZÍN

Mighty Sounds si nemusíte užívat jen v létě!

To, že je festival Mighty Sounds pro organizátory zlatým hřebem v roce je asi jasný všem. Mighty tým nás však koncerty obdarovává po celý rok.

V jejich režii jsou totiž desítky převážně pražských koncertů velikých kapel napříč žánry. Tento druh brandingu je velmi efektivní a to ví nejen organizátoři Mighty Sounds…

Letos pro nás tým Mighty připravil celou řadu našláplých koncertů. My se můžeme těšit na nejbližší mejdan v Crossu, kde se uskuteční Mighty Cross Sounds a vystoupí kanadští Much The Same se speciálním hostem, který pro návštěvníky bude překvapením. Na své si přijdou převážně fanoušci melohardcoru.

Na září Mighty tým připravil rockabilly večer v podání The Creepshow a Gallows Bound  v klubu 007.  The Creepshow jsme letos mohli vidět na nedávným koncertu v Braníku, kde předskakovali Sum 41.

V říjnu si přijdou na své fanoušci reggae, dub či soul ve Futuru, kde zahrají The Slackers & Green Smatroll.

Milovníci experimentálních křižujících se žánrů ocení zejména prosincový koncert Skindred v Lucerně. Skindred zde představí svojí novou desku, Big Tings.

V prosinci se také můžeme těšit na melodické vokály se zdviženým pivem, protože Futurum rozezpívají Booze & Glory, streetpunková smečka odkojená anglickými ulicemi.

Sdílením nás podpoříte: