MAGAZÍN

Mighty Sounds to je nejen hudba, ale i mnoho zábavy a jídla. I pro vegany!

Leč je Mighty Sounds hudební festival, chybět nemohou samozřejmě stánky s občerstvením a další zábavou.

Opět si budeme dávat do nosu Budvar, Jamesona a vodku Nicolaus, najíme se s Friall a budeme mít šanci koupit si masové delikatesy u Take Eat EZ Foodtruck, což jak již z názvu vypovídá, je pojízdný stánek ve stylu Ameriky s grilled cheese sendviči a pastrami. Pro vegetariány a vegany bude v areálu festivalu stejně jako v přechozích ročnících stánek Bystrý Králík s lahodnými veganskými hotdogy či vegan summer rolls a polévkou Pho a také  Avocado bistro, jak jinak než s avokádovými pochoutkami. Prostě mňam. To ale samozřejmě není vše, zbytek si musíte projít sami.

Během hudební euforie a obžerství vám ale doporučujeme si také projít zbytek stánků jako např. oficiální merch stánek, kde můžete zakoupit triko s autorským designem For every child a z každého tohoto zakoupeného trika jde 250,- kč na Unicef, který zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, vzdělání a ochranu pro každé dítě.

A ani letos nebude chybět stánek rozvojové agentury Světlo pro svět. Tam si budete moci koupit svíčku a přispět tak na operaci zraku jedné nevidomé osobě v Africe.

Ale pro někoho možná nejdůležitější stánek je INFO stánek, ve kterém se dozvíte nejen o programu festivalu, ale také např. o jízdních řádech a stánek bude fungovat též jako Ztráty a nálezy, protože přiznejme si, kdo na fesťáku neztratil mobil a klíče od auta, jakoby na fesťáku ani nebyl.

www.mightysounds.cz – 12.-14.7.2019

Sdílením nás podpoříte: