FOTOSETY

DONA 07/2019: Miluje léto, pivo, hudbu a pizzu

MOgirl DONA, vlastním jménem Tereza, je 21 letá slečna bydlící kousek od Plzně. A má přítele, s kterým je šťastná jak nikdy! Je totální blázen do oblečení a jelikož skříně ji na oblečení nestačí, má krabice rozdělené dle ročního období. Do budoucna by ráda udělala vlastní značku oblečení. Miluje léto, pivo, muziku a pizzu. Nenávidí faleš, lži a pomluvy.

Nevím zda je to tak všude ale obzvlášť v našem okolí mi přijde, že lidi neumí dělat už nic jiného než jen pomlouvat a řešit ostatní. Nevím co z toho lidi mají? Mají tak moc nudný svůj život? Nebo jsou závistivý? Stále se snažím přijít čím to může být ale má hlava to asi nikdy nepobere…

Mezi její zájmy patří fotografování – jako modelka i jako fotografka. Poslední dobou si dost oblíbila fotografie od Rendy (rennephoto), jehož tvorba jí sedí nejvíce a s níž nafotila tento fotoset. Zajímá se ale také o horoskopy, napřirozeno, tarotové karty a celkově věci kolem magie. Již v jednom z rozhovorů zmínila, že chce být potetovaná celá, kromě zad, za to včetně obličeje. Tento rok dodělá druhý rukáv a vrhne se na obě nohy. S tetováním obličeje si chce ještě chvíli počkat, protože si tím chce být na 100% jistá.

Své tetování směřuji do ” temnějšího ” stylu a také upřednostňuji blackwork. Mám svého jednoho oblíbeného tatéra Pankiho z Plzně (panki_ruinedlife_tattoo) a zatím nemám v plánu navštívit nikoho jiného. Jeho práce je kvalitní, originální a jeho návrhy odráží můj vkus a styl.

Sdílením nás podpoříte: