FOTOSETY

CAROLINE 09/2019: Fotoset nafocený mezi lidmi na Hip Hop Kempu

Jako dítě chtěla být patoložkou nebo pracovat v pohřebnictví. Svoje dnešní sny a fantazie pak vyzrazovat raději ani nechce. „Jsou to totiž většinou buď noční můry, nebo značné necudnosti, které byste nechtěli znát,“ směje se MOgirl Caroline.

Jejím mottem je „Nikdy nikomu nevěř“. A vyplatilo se jí jít si za svým a nedat na škarohlídské políčky od ostatních: „Hodně lidí mi říkalo, že to nikdy nikam nedotáhnu. A teď se mám nejlépe ze všech těch, co mi to tvrdili.“ Nejen proto se má dnes víc ráda a víc si váží skutečných kamarádů. „Mám jich málo,“ doplňuje.

A nezastírá, že lidi kolem sebe poměřuje především skrze to, zda se jim dá věřit. „Zásadně mě nikdo nesmí nikdy podvést, jinak ho zabiju,“ říká. Jejím ideálním dnem je ten, který stráví v posteli se svou kočkou a hraním na PlayStationu. A jak by se ráda viděla za deset let? „S manželem a se spoustou zvířátek,“ líčí.

V každém případě se její budoucnost bude dál potkávat s tetováním. „Zatím mám například dva nápisy, jeden z nich říká Flirt With Death, svou kočku sphynx a další kočku, můru, růže, pentagram. A určitě chci pokračovat, není toho mámo, co mám v plánu,“ těší se. (zdroj a celý rozhovor najdete na IDNES.CZ)

PHOTO UPSIDER / MOGIRL CAROLINE

Sdílením nás podpoříte: