FOTOSETY

MARIE 11/2019: fotoset & rozhovor s MISS EROTIKA 2019

Naše krásná MOGIRL MARIE se stala MISS EROTIKA 2019 a my jsme na ni náležitě pyšní. A to nemusela ukázat ani bradavku! Děkujeme, že ji máme a tady pár otázek na ni. Fotoset nafotil MAGELAN

Jak tě napadlo přihlásit se do miss erotika i když neděláš v erotickém průmyslu?
Stalo se to v létě ve skalách, když můj přítel a jeho kamarád šli lozit a já na ně čekala dole s kocovinou a umělými nehty. Brouzdala jsem po netu a narazila na soutěž miss erotika. Přihlašovací formulář jsem ale vyplnila až za několik týdnu, tedy těsně před deadlinem.

Jak sis užila přípravy a samotný veletrh?
Přípravy jsem hodně prožívala a hodně jsem na sobě makala, protože mi záleželo na úspěchu. Objevila jsem diky nim kouzlo jógy a za to jsem hrozně ráda.

Uvažovala jsi někdy o ostřejších fotkách?
Ne, myslím si, že to takhle stačí


Navštěvuješ nuda pláže?
Záměrně ne, jednou jsem k jedné doplavala přes rybník, ale nikdo tam nebyl

Co na kérky říkala porota? Byly i další slečny potetované?
Porota se ke kérkám nevyjadřovala, ale asi se jim líbily. Pár holek ještě potetovaných bylo, ale já jednoznačně nejvíc, což ale neznamená, že končím.

Co jsi předvedla při volné disciplíně?
Volné disciplíny jsem se nejvíc bála a vlastně jsem celou dobu myslela jen na to. Předváděla jsem jogínskou sestavu, se kterou jsem měla velký úspěch, i když se mi to teda nepovedlo tak, jak jsem si přála.

Co na to tvůj přítel?
Přítel je na mě pyšný, celou dobu mě podporoval a pomáhal mi i s volnou disciplínou a já jsem mu za to neskutečně vděčná.

A co vše jsi dostala?
Hlavní výhrou byl keš, pak tam mám poukázky na dámskou jízdu v Darling Cabaretu, nějaké hračky pro dospělé, oblečky a pár dalších drobností, no a samozřejmě nádhernou korunku, která mi zůstane.

Sdílením nás podpoříte: