FOTOSETY MAGAZÍN ROZHOVORY

HLASUJTE: MOgirl roku 2019 na Xman.cz

Některé mají rády muže, jiné ženy. Je mezi nimi zdravotní sestra i prodavačka v sex shopu. Patří mezi ně vegetariánky i milovnice knedlo-vepřo-zelo. Jsou optimistické i melancholické, tvrdohlavé i komunikativní. MOgirls jsou dívky, které se nebojí být samy sebou. V roce 2019 jich Xman.cz prošlo celkem 22. Vyberte z nich tu, která vás okouzlila nejvíc.

Hlasovat můžete ZDE V GALERII

xMan.cz spadající pod iDnes.cz dále o MOgirls napsal:

Jsou dokladem pestrosti osudů, názorů, zálib, postojů. Najdete mezi nimi zapřisáhlé ctitelky vesnic a menších měst i dívky, jimž je nejlépe v tepu velkoměsta. Jsou milovnicemi hororů i fanynkami komedií, poslouchají leccos, od punku po klasickou hudbu. A samozřejmě vyjadřují mnohé podoby krásy, výraznou i jemnější, výstřední i civilnější.

Z dvaadvaceti žen, které v roce 2019 Xman.cz prošly, zvolíte, která na vás nejvíc zapůsobila, vy sami. Vítězku, která dostane nejvíc vašich hlasů, samozřejmě představíme ve speciálním fotosetu.

Minulý ročník hlasování přisoudil titul „nej MOgirl na Xman.cz Dreye. Nejvíce hlasů tehdy sarkastické a tvrdohlavé, ale též empatické a tolerantní dívce, která sní o „zběsilých jízdách karavanem po světě“, vynesl její divošský fotoset. Čtenářům se poté představila ve speciální sadě fotek. Na druhém místě skončila tantrická masérka Klára, která pomáhá lidem pracovat se sexuální energií. Bronz připadl za naprosto shodný počet hlasů dredaté milovnici her LARP, která se ráda napije piva, MOgirl Linuef a sebevědomé a energické MOgirl Lence.

Loni jste za nejkrásnější MOgirl vybrali dívku Nikol, empatickou blondýnku s kritickým rozumem, která podporuje seniory a pomáhá v psím útulku. Jako vítězku jsme ji ukázali v nové galerii. Druhá skončila MOgirl Lucie, instruktorka fitness, která se chystala rozjet vlastní kosmetický salon, na třetí příčku vaše sympatie vyslaly MOgirl Estelle, světoběžnici, která má pod kůží vyrytou Kalifornii, kde strávila první roky svého života.

MOgirl roku 2016 se stala Yulia, i tu jsme následně představili ve zvláštním fotosetu. Z dívek, které přinesl rok 2015, vás nejvíc zaujala MOgirl Terez.

Sdílením nás podpoříte: