FOTOSETY ROZHOVORY

DIA 02/2020: Ráda chodím doma jen ve spodním prádle a provokuji tím svého přítele

MOgirl DIA v jejím nejnovějším fotosetu od PAVEL VAŘEKA a zároveň ve velmi otevřeném rozhovoru. Děkujeme!

Vlastnosti které tě vystihují?
Dovedu vypadat eroticky, zkaženě a zároveň jako nevinná dívka

Dokážeš oddělit sex od lásky?
R
ozhodně ano! Pokud bych to měla definovat, tak sex je jen pudová záležitost. Myslím si že fyzická přitažlivost nemusí být mezi dvěma čistě z citů jako je láska, někdy nás prostě přitahuje někdo, s kým bychom si ve vztahu nikdy nerozuměli. Každopádně to nechci zkoumat. To nej mám přeci jenom doma.

Co se ti nejvíce líbí na focení?
Na focení se mi nejvíc líbí to, když vidím výsledný fotky které mají pozitivní ohlasy a jsme s prací spokojeni jak já tak i fotograf. Cením si hlavně děvčat které mi dokáží napsat že se mi některý ze setů povedl, jelikož co si budem, slečny mají v tomhle směru spoustu předsudků. Samozřejmě mě ale potěší i podpora mužů.

Co nyní děláš – co tě živí a živí tě i focení?
Momentálně stále ještě studuji, peníze si vydělávám prací hostesky na nejrůznějších akcích, focení má s mou peněženkou také samozřejmě kladný vztah, ale zároveň i do samotného focení hodně financí vkládám, na každé focení se snažím mít nové prádlo, doplňky a k tomu za focením často dojíždím.

Kdybys mohla ve svém životě něco napravit, co by to bylo?
Nikdy ničeho nelituji a za vším co řeknu nebo provedu si stojím a dokážu se za své jednání postavit a vysvětlit můj záměr nebo důvod proč jsem udělalo to či ono.  Rozhodně jsou věci které bych teď udělala jinak než pár let dozadu, ale o tom to je. Tím jak se postupně vyvíjím a rostu měním různé postoje k životu

Co děláš ve volném čase?
Ve svém volném čase jsem hodně odvázaná a hravá, ráda chodím doma jen ve spodním prádle a provokuji tím svého přítele, mám ráda když mě pak pohazuje po bytě. Dál se snažím trávit čas se svýma kamarádkama, které mi jsou největší oporou v každé situaci a dokáží mi ve všem pomoc. Doufám že jim vše budu moct vrátit 2x tolik.

Jaký typ můžu či žen se ti líbí?
Rozhodně mi neimponuje namakanec, typu „Ken“ u mě to není to zdaleka jen o krásné tváři. Charisma, osobní kouzlo, říkejte si tomu, jak chcete, ale musí  to tam prostě být. Každá žena chce zažívat pocity jedinečnosti, chce být něčím zvláštním.Prošla jsem si vztahy s drsňákem, s hulvátem i s chlápkem, který brečel u fotky na které mi bylo 5 let. Prostě jsem přehodnotila svoje priority. A musím říct že není lepšího pocitu než když máte normálního chlapa který má v sobě něco kouzelného, baví vás to zkoumat a víte že se o něho můžete kdykoliv opřít a on vás ponese bez toho aniž by mu upadli ruce.

Jsi po sexuální stránce spíše dominantní či submisivní?
Abych byla upřimná tak jsem spíše submisivní, lísám se jako kočka, a dávám podvědomě najevo, jak by to chtěla. Jsem ráda spíše dobývaná mužem, ale i to se umí zvrhnout k tomu, aby dostal pár facek a dělal přesně to co mu řeknu. Jsem pro všechno a ráda experimentuji a to si myslím že je hlavním důvodem, proč jsem po téhle stránce nikdy neměla problém se sexualitou a proč jen tak někoho neomrzím.

Jaká jsi v soukromí?
V soukromí jsem mnohem více upovídaná než na veřejnosti, dokážu mluvit o různých tématech několik hodin, klidně i celou noc. Jsem hodně umazlená a miluju pocit objetí, dokážu se těšit z maličkostí.

Čím dokážeš okouzlit muže?
Mnoho mužů mi už řeklo že  se jim na mě nejvíc líbí to, že jsem pro ně takový parťák do nepohody. Jsem zábavná, mezi přáteli velmi oblíbená a ani flirt mi nedělá potíže.  Náklonnost si zaručeně získám pohledy, mým milým úsměvem, a řečí těla, toho umím občas velmi dobře využívat…. Muže rozesmívám, ale někdy je i pěkně udivuju. Nejsem romantický tip holky a klukům dávám pocit, že se předemnou nemusí přetvařovat.

Máš přítele?
Ano, přítele mám, je o dva roky starší. Poznali jsme se náhodou na akci, na které jsme původně ani jeden z nás neměl být. Zaujal mě především svou povahou a tím, jak si dokáže jít za svým a že si šel i rázně po tom, aby mě získal. Máme stejné záliby, a náš vztah nemá na účtě ani jednu větší hádku. Prochází si teď armádním výcvikem takže se teď moc nevídáme, ale to na našem vztahu nic zásadně nemění, snad jen to že se na sebe mnohem víc těšíme.

 

 

Sdílením nás podpoříte: