MAGAZÍN

Freak Show 24.4.2020: akce, která spojuje BDSM a rave

Freak Show je každoroční akce, která funguje na jedinečném principu. Cílem akce je vytvořit událost, jež bude zaměřena jak na fetish komunitu, tak i na alternativní elektronickou hudbu. Se skoro pětiletou tradicí se akce neustále posouvá dál. Program nabídne řadu obskurních vystoupení i prostor pro BDSM hrátky. Akce zahrnují například workshopy z oblasti shibari ale i spankingu.

Letos budete na akci navíc moci potkat i MOGIRLS LOO, DEBBI, LIBUŠKU a DIU

Páté pokračování Freak Show se ponese opět v duchu BDSM a nekompromisní elektroniky. Hlavním bodem večera bude vídeňská kapela Massenhysterie. Mezi první potvrzené vystupující patří například performerka a organizátorka akce Fetish Fever Brno, milovnice latexu Lucy BladeRain nebo fetish modelka a performerka LilitheAlice. Dočkáte se i vystoupení shibari performerů Frydazz, Aoki Gahara a MOgirl Loo. V rámci akce také představíme nový projekt značky Obscure Freaks s názvem Freak Store. Tento projekt vznikl ve spolupráci s firmou MorsArt s.r.o. Vychází z přesvědčení, že současný trh nenabízí to co by mohl a klade si za cíl změnit pohled na svět fetish komunity konstruováním a výrobou originálních produktů. E-shop se zaměřuje na specifický sortiment orientovaný na S/M produkty v ČR. Hlavním cílem je odkrýt kouzlo, které se skrývá za oponou BDSM komunity.

Podle mého osobního názoru se akce tohoto typu České republice vyhýbají. Našim cílem je pořádat akce jinak než je zde zvykem. Inspiraci primárně čerpáme ze zahraničí. Cílem naší vlajkové akce Freak Show je vytvořit jedinečnou událost, jež bude zaměřena na téma fetiše a elektronické hudby. Program může nabídnout řadu obskurních vystoupení a undergroundovou elektronickou hudbu. — Daniel Dobrý (CEO projektu)

Událost na facebooku ZDE

VSTUPENKY a další info a pravidla akce najdete na webu freakshow.obscurefreaks.cz

Sdílením nás podpoříte: