FOTOSETY ROZHOVORY

ZDENA 04/2020: Nová MOgirl z Olomouce miluje kávu a tanec

Nová MOgirl ZDENA je z Olomouce a tvrdí o sobě, že vždycky byla tak trochu divnočlověk a  loser, který nikam moc nezapadá, přesto mám ráda společnost dobrých přátel, kteří ji berou takovou jaká je a kde se může uvolnit a být sama sebou.

Moje civilní povolání je veterinářka (MVDr), mám malou veterinu a léčím hlavně psy a kočky a sem tam nějaký to morče :). Tohle seriózní povolání se zdánlivě neslučuje s mými, možná pro někoho ne uplně standardními zájmy, ke kterým patří pole dance a tanec obecně (na vysoké jsem si přivydělávala jako gogo tanečnice a moc mě to bavilo), metalová hudba a fesťáky (miluju celou metalovou subkulturu, metal lidi, atmosféru, prostě vše co k tomu patří) a záliba v tetování.

A co miluje? Hlavně Knížky! “Jsem vášnivý a velmi rychlý čtenář, stále musím mít něco rozečteno (čímž vytáčím svého muže, protože musí kupovat další a další tituly). a taky miluju hudbu! Metal je hudba mého srdce a duše. Hudba mě dostala z těch největších životních sraček, není nic víc! Nej kapely: SOAD, Korn, In this moment,  Behemoth, Arch enemy, Children of bodom, Clawfinger, Slipknot, The Beatles!…výčet by byl dlouhej. Občas si zapařím na něco funny, třeba hudbu z devadesátek (Spice girls rules :D)”

Dalé má ráda kávu, zvířata, svého muže, letní ráda, běh v přírodě, jízdu v autě s nej kamarádkou, když hudba hraje naplno, upřímnost, zmrzlinu, tanec, moře, slunce, špagety s kečupem, básně a je toho mnohem víc!

A co nesnáší? 

Držkovou polívku. Faleš. Nespravedlnost. Richarda Krajča a Michala Davida. Předsudky a omezování. Náboženství a všechny církevní instituce,  který si myslí, že nám můžou diktovat pravidla morálky a přitom jsou sami nejvíc vnitřně prohnilí a zkažení. Lidi, kteří jakkoliv ubližují zvířatům (byla bych pro obnovení trestu smrti v tomto případě).

MOgirl ZDENA / Photo TENZO

Sdílením nás podpoříte: