DOBRO MAGAZÍN

PUSU! Všem!

Projekt PUSU! vznikl v době nedávné v rámci brněnské iniciativy Šijeme roušky. Když parta dobrovolníků, kteří projekt založili, začínala přicházet o rozum, objevil se zčistajasna brněnský street artista Timo, který pro ně vytvořil charakteristické PUSU! roušky.  A nenechali si je samozřejmě jen pro sebe a tak je teď posílají i za vámi do světa – nové, ne ty obnošené.

Celý výtěžek z prodeje je určen na podporu Diecézní charity Brno. Tato nezisková organizace poskytuje sociální, zdravotní a další služby na 150 místech Jihomoravského kraje. Nevybrali si je jen tak náhodou, dodávali jim po celou dobu ochranné pomůcky a vědí, že teď potřebují pomoc i touto cestou.

Koupí PUSU! roušky přispějete na dobrou věc a ještě po cestě na nákup třeba někoho okouzlíte.

A kdo jsme? Jsme parta lidí ze všech koutů republiky, kteří se potkali v Brně. Všechno to začalo iniciativou Šijeme roušky, která nám poskytla podhoubí pro tenhle srdečný projekt ve spolupráci s Timem. Roušky PUSU! milujeme a podle nás krásně vystihují, kolik radosti (i strastí) z našeho úsilí vzešlo. A co znamená našeho? Kdo jsme my? Španělštinářka. Divadelní produkční. Muzikant. Chemik. Osvětlovač. Studentka. Podnikatelka. Herec. Druhý herec. Projektová manažerka. Maturantka. Koňařka. Dobrovolná hasička. Policista. Francouzštinářka. Sociální pracovnice. Žena v domácnosti. Provozní hotelu. Tester. Sanitář. A spoustu dalších dobrovolníků, které jsme třeba ani my nikdy neviděli. Jsou to tváře možná anonymní, ale všechny si za svou námahu zaslouží velkou PUSU! Pracujeme na ochranných pomůckách, které by podle nás neměly být výdělečným produktem. Proto je šijeme zadarmo, ve dne v noci, a posíláme je do hospiců, domovů důchodců a vlastně všude tam, kde jsou třeba.

Chcete víc?
Instagram.com/sijeme_rousky_v_brne
facebook.com/sijemerouskybrno
E-shop: www.pusu.cz / web: sijemerousky.cz

Sdílením nás podpoříte: