MAGAZÍN

United Live Radio: unikátní projekt hudebních promotérů

United Live Radio, unikátní projekt hudebních promotérů, má za sebou první měsíc svého fungování. A měsíc to byl věru úspěšný. Na vlnách rádia si posluchači mohli pustit více než 30 koncertů a setů, které alespoň částečně vynahradily zážitek z živého koncertu. Mezi nimi byly koncerty české kapely Už jsme doma, Ivy Bittové a Dunaje nebo kapely Vanessa, ale i sety umělců ze zahraničí – například Jamese Blakea či Sofi Tukker. Rádio se také může chlubit vlastními pořady, které vznikají ve spolupráci se zapojenými festivaly a hudebními promotéry. Jde například o pravidelné páteční taneční okénko festivalu Let it Roll nebo koncerty JazzFestu Brno či Beats for Love.

KONCERT JE JAKO MILOSTNÝ ROMÁNEK, ABYSTE SI HO UŽILI – MUSÍTE JEJ ZAŽÍT. A PROTOŽE ZAŽÍVAT TEĎ NEMŮŽEME, POJĎME PO TOM ALESPOŇ TOUŽIT. PROTOŽE BEZ TOUHY ŽÁDNÝ ROMÁNEK VZNIKNOUT NEMŮŽE.

Mimo hudby si posluchači mohou pustit i původní programy se známými osobnostmi hudební scény – vlastní pořad zde má například zpěvák Michal Prokop, hudební publicista Michael Kyselka nebo kanadský promotér žijící v Česku Serge Grimaux. Na vlny United Live Radio se mohou posluchači naladit na stránkách www.unitedliveradio.cz.

Sdílením nás podpoříte: