MAGAZÍN

První česká barbie podstoupila další operaci, aby se přiblížila křivkám Venuše

O první české barbie jsem již psali ZDE. Gabriela, uměleckým jménem Lolo Ta Bella, podstoupila další zákrok – nechala si zvětšit prsa. Od jejích 16 let ji media začala označovat za první českou barbie. Sama o sobě však říká, že se neoznačuje za první českou barbie. Ona prostě taková je!

Několik minut před zákrokem

Cílem reoperace bylo dosáhnout nejen větší velikosti, ale především kulatějšího až geometrického tvaru. Kromě panenky Barbie si totiž zamilovala a nechala se inspirovat ještě i česko-americkým architektem, a géniem kompozice Ladislavem Sutnarem, a zamilovala se do jeho úžasných obrazů Venuše.

Od jisté doby obdivuji právě důmyslnost a kontroverzi geometrie ve výtvarném umění. Já jsem též umělec a své vlastní tělo vnímám jako umělecké dílo.

Proto jsem se rozhodla pro další operaci, která vzhled mých prsou přiblíží právě křivkám mých milovaných Venuší.

Reoperaci prsou Lola podstoupila na bratislavské klinice Chirkoz Medical, kam už přes půl roku dochází i na obličejové výplně, konkrétně v současnosti na velice populární výplň jawline (hrany čelisti) a rtů metodou Russian lips.

 

Srovnání kulatého (vizuálně méně přirozeného tvaru) implantátu Motiva, který mám nyní já a tzv. ergonomického, který je naopak velmi přirozený.

photo archiv Lolo Ta Bella  | ROZHOVOR
Naši českou barbie můžete sledovat na jejím instagramu: instagram.com/lolotabella

Sdílením nás podpoříte: