MAGAZÍN

Poznejte svou sexualitu netradičním způsobem na Freak Show

Projekt obscurefreaks.cz představí na Freak Show Slaytiiinu

 

Freak Show je událost, kterou každý rok pořádá projekt obscurefreaks.cz. Hlavní myšlenka akce, je spojení alternativní hudební scény a tabuizovaného fetiše. Freak Show funguje na scéně, již 5 let a každý ročník je obohacen o nové atrakce a vystoupení. Letošní edice bude ozvláštněna řadou queer a fetish vystoupení.

 

Freak Show – pátek 25. března, klub MELODKA

Kounicova 685/685/20 Brno-střed-Veveří, Veveří, 602 00 Brno-střed
FB UDÁLOST

© Martin Galeta photography

První den Freak Show se nese v duchu alternativní elektronické hudby, performances a nespoutané párty. O zábavu se postará četný line-up DJs, jako například DJ Harsher, Tenebrae nebo stálice brněnské scény DJ Ice Doll, kteří budou hrát různé žánry od Industrial techna po cyberpunk. Ozvláštnit program přijde Slaytiiina s jeho kontroverzním hudebním číslem, který působí v Bratislavě jako drag artist a performer, v doprovodu Emmy Lacové a Mad Maxx. Na kontě má úspěšný projekt Party Monster zaměřený na Qeer-pop kulturu. Po nich následuje vídeňský multižánrový rap-rave projekt Jo Histeria, který kombinuje prvky dance-popu s různými druhy žánrů. Mezi návštěvníky události patří lidé z undergroundové, alternativní a fetish scény, ale je otevřena i pro všechny nováčky bez rozdílu, kteří se hledají nebo rádi zkoušejí nové věci. Všechno se bude konat s důrazem na dodržování SSC pravidel. Postu moderátora se ujme Mors Richter. V rámci zachování atmosféry bude po oba večery platný dresscode, o jehož pravidlech se více dozvíte na https://obscurefreaks.cz/freakshow/rules

Freak Night – sobota 26. března, UNREAL STUDIOS

Výstaviště 405/1, 647 00 Brno-střed-Pisárky
FB UDÁLOST

© Martin Galeta photography

Druhý den se koná Freak Night, ta představuje doplňující komorní večer k samotné Freak Show. Je určena pro všechny, kteří chtějí poznávat svou sexualitu netradičním způsobem. Připravený bude prostor pro tematické workshopy a představení. O chod programu se postarají ty nejvíce povolané osobnosti scény, jako je Aoki Gahara, Luna Lilith, Secret_shibari a Pu.reso.ul jako duo Kinkyloove, spanker & rigger Frydazz (Body Beat) a profesionální domina Vampianka. Akce je bezpečným místem pro osoby jakékoli identity a vystupování a na všechny vaše stylové kreace. Dejte tedy průchod vašim nejtemnějším vášním a přijďte si užit víkend plný nevšedních zážitků.

Akce bude díky bohatému programu rozdělena do dvou dnů, ale vstupenka platí na oba dny – 350 Kč (14 €).

úvodní foto © Tomáš Loukota

 

Sdílením nás podpoříte: