MAGAZÍN

Vegan friendly kosmetika na kérky!

E-shop www.tattoo-care.cz založil Milan Zelinka, který je na invalidním vozíku. Jak je asi jasné, milujé tetování a proto na jeho e-shopu najdete jen velmi kvalitní kosmetiku. Více v článku!

Jmenuji se Milan Zelinka, jsem na invalidním vozíku a miluji tetování a vše kolem něj. Jsem zastánce, že o tetovanou pokožku by se mělo pečovat a chtěl bych to (možná naivně) dostat do podvědomí lidí. Proto jsem se rozhodl udělat e-shop www.tattoo-care.cz, kde můžete zakoupit velmi kvalitní a 100% VEGAN FRIENDLY kosmetiku na ošetření vašich uměleckých děl. Všechny krémy a oleje jsou otestovány přímo mnou, nebo mými známými.

Tetování jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost a styl. Avšak, aby vaše tetování zůstalo krásné a vypadalo dobře, musíte se o něj dobře starat. Je důležité používat kosmetiku, která pomůže chránit a zlepšit vzhled tetování.

V první řadě, je důležité používat kosmetiku na čerstvé tetování. Po tetování musí být vaše kůže čistá a chráněná před bakteriemi a infekcemi. To znamená, že byste měli používat speciální mýdla a krémy, které jsou navrženy pro tetování. Na mém e-shopu najdete širokou škálu kosmetiky, jako jsou mýdla, másla, oleje a krémy, které jsou speciálně navrženy pro péči o tetování. Tyto produkty jsou bohaté na vitaminy a minerály, které pomáhají obnovit a chránit vaše tetování.

Ale nezapomínejte také na péči o stávající tetování. Tetování mohou být náchylná k poškození sluncem, stárnutím a suchou pokožkou. Proto je důležité používat kosmetiku, která pomůže zachovat vaše tetování v co nejlepším stavu. Na mém e-shopu najdete také výrobky určené pro péči o stávající tetování, jako jsou másla, oleje a krémy, které zlepšují jeho vzhled a prodlužují jeho životnost.

Kromě používání kosmetiky na péči o tetování, je také důležité chránit vaše tetování před sluncem nebo v soláriu. Přímé sluneční světlo může poškodit barvy tetování a způsobit, že vybledne a ztratí svou krásu. Proto je důležité používat opalovací krémy s vysokým faktorem, které chrání vaši kůži před UV zářením. Najdete rovněž na mém e-shopu.

Krátké shrnutí: Péče o vaše tetování by měla být pro vás důležitou součástí každodenního života.

Na webu také tvořím databázi tatérů, kteří jsou velmi kvalitní a profesionální. Věřím, že je důležité najít si tatéra, který ví, jak pečovat o vaše tetování a používá kvalitní inkousty a techniky, aby vaše tetování vypadalo co nejlépe. Proto je mým záměrem vytvořit databázi tatérů, kteří jsou skutečně kvalitní a kteří stojí za to. Pokud hledáte tatéra, můžete se podívat do naší databáze a najít toho, který vám nejlépe vyhovuje nebo je ve vašem okolí.

www.tattoo-care.cz

Sdílením nás podpoříte: