MAGAZÍN

Olej, voda, hry a sladké! Díky těmto tipům zapomente na stres a posíláte váš vztah.

Co říkáte na to, že byste tento rok před Vánoci a koncem roku, nezažívali tolik stresu a naopak si užili spoustu vzrušujících chvil? Máme pro vás 4 tipy, jak toho dosáhnout – snadno – rychle – levně:

Dopřejte si masáž!

Masáž uvolní napětí a sníží stres. Vzpomeňte si, jak se vždy po masáži cítíte – odpočatí a klidní! Proto si dopřejte masaáž ve dvou – vzájemně. Ale klidně i o samotě! A s tím vám pomohou masážní pomůcky. Pokud jste dáma, sáhněte po silné masážní hlavici a pánové zase ocení masážní návleky.

Voda je lék.

Není nic lepšího, než po náročném dni skončit ve vaně plné vody anebo si prostě jen stoupnout pod proud teplé sprchy. A víte, že ve vaně či sprše se dají dělat i jiné věci, než se jen koupat? Doporučujeme nevynechat koupelové oleje a vodotěsné hračky pro dospělé – potápějící parník, tam rozhodně nenajdete.

Co takhle hra místo filmu?

Komunikace a chvilky strávené s partnerem jsou k nezaplacení. Věděli jste, že na trhu existuje celá řada vzrušujících her, při kterých se nejen nasmějete, ale i o sobě a druhém mnoho zjistíte, prožijete žhavé chvilky i vyzkoušíte něco nového? Sáhnete po kartách, kostkách či nějaké deskovce? Inspirovat se můžete ZDE, kde najdete hry pro dospělé již od 49 Kč!

Více než příjemná chuť!

Jak asi víte, sladké je na nervy jako dělané. Chuť sladkého je totiž příjemná pro většinu lidí – co si ji ale ještě více zpříjemit? Sáhněte po sladkém spodním prádle! Toto prádlo tedy nedoporučujeme nosit místo prádla klasického, ale na večerní hrátky je prostě ideální! V nabídce najdete jedlé prádlo pro ženy i muže. Anebo si můžete udělat třeba těstoviny ve tvaru pánského přirození či ochutnat kamasutra želé bonbonky. Sexy dobroty najdete na www.e-kondomy.cz.

Závěrečný tip: Adventní kalendář pro dospělé

Ano, i dospěláci mají své adventní kalendáře – ovšem místo čokoládek si každý den vybalít nějakou pomůcku či doplněk. Co víc dodat? Mrkněte se na nabídku adventních kalendářů pro dospělé sami: adventní kalendáře 2023.

Věříme, že jsme vás inspirovali. A ještě více inspirace a vše pro vaši lásku najdete na www.e-kondomy.cz, kde platí i slevový kód MOMAG na všechno zboží – i na to již zlevněné! Balíček vám vždy dorazí zcela diskrétně, bez log a označení e-shopu a to většinou již do druhého dne. A při nákupu nad 850 Kč máte dopravu zdarma. Tak si ten konec roku udělejte hezký!

Fotografie: free licence unsplash.com a archiv e-kondomy.cz

Sdílením nás podpoříte: