MAGAZÍN ROZHOVORY

TOP 5 HRAČEK PRO MUŽE!

Dnešní den je pro vás, muže, kteří svou silou a schopnostmi obohacujete svět kolem sebe. Přejeme vám nekonečnou energii, štěstí a lásku.

Jste skvělí a dnešek je váš ! A proto si také zasloužíte mít radost nejen dnes, ale každý den. S těmito hračkami, se vám to jistě podaří – inspirujte se! Dávno už nejsou intimní hračky jen pro ženy a kdo říká, že ženy mají daleko více možností, tak mrknětě, co jsme pro vás vybrali a jaké možnosti mají muži. Erotické pomůcky pro pány jsou opravdu rozmanité a najde si zde každý dle své chuti! Přinášíme TOP 5 pomůcek za rok 2023 – žebříček byl sestaven dle spokojenosti zákazníků na www.e-kondomy.cz.

1) AK SUPER S1 MASTURBÁTOR

Automatický mastubrátor, který vás se svými přírazy, v několika možných režimech prostě udělá ať chcete nebo ne! Řeč je o AK SUPER S1 automatickém masturbátoru, který umí až 300 přírazů za minutu a hlavně má i vyhřívání, takže ten pocit, je opravdu k nezaplacení. Je to tedy nejen účinný, ale i designový kousek, který se snadno udržuje! Najdete ho nyní za akční cenu ZDE – tak se přidejte k 10 000 spokojeným mužům po celém světě a kupte si i vy ten svůj. A pokud bystě chtěli sáhnout po něčem podobném, ale za nižší cenu, můžeme dát svá přirození do ohně za Paloquet automatický masturbátor.

TIP NA ČLÁNEK: Přehled kategorií erotických pomůcek pro muže >>

2) REALISTICKÉ TORZO CECILIA

Naprosto úžasné torzo vagínky a zadečku za super cenu a kdykoli k dispozici u vás doma! Aby její prdelka byla 100% autentická, výrobci si pohráli s materiálem připománající reálnou pokožku – stačí se dotknout nebo zblízka podívat a ucítíte i husí kůži! A to je dost vzrušující! A nemusíte se být ani plácnout trochu víc! CHCI OMRKNOUT PANNU NA ESHOPU >>

3) PALOQUETH MASTURBÁTOR

 

Pokud milujete orál a sání, tak tohle si zamilujete! Narozdíl od jiných menších produktů, tohle je opravdu výkonná hračka a zvládá i extra dlouhé nasání a to až 5 sekund. Dopřejte si opravdu dokonalý orál s Paloqueth automatickým masturbátorem! (nyní jen za 1695 Kč v akci a s kóde MOMAG ještě s další slevou a dopravou zdarma!)

4) JESSICA

Tahle holka je pro každou špatnost! Úžasně realistická silikonová panna má nejen vaginu a análek, ale i úžasná měkká prsa, která se budou úžasně pohupovat při přirážení! Díky pevné konstrukci s vnitřní páteří bude držet tam, kam ji dáte a vy se můžete opravdu rozjet anebo ji jen mazlit a mačkat při sledování vašeho oblíbeného filmu. Paloqueth Jessica silikonovou pannu nyní seženete za super cenu zde >>

5) TENGA EGGS

TENGA v japonštině znamená „elegantní, rafinovaný, šarmantní“ a přesně tato slova charakterizují výrobky TENGA. Jsou stylové, inovativní a zábavné! Nejoblíbenější jsou takzvaná vajíčka – TENGA EGGS – díky své ceně, ale i snadnosti použití, hygieně a rozdílným vnitřním strukturám, kterou si vyberete prostě přesně dle své chuti! Vybírat můžete zde >>

Inspirovali jsme vás? Na www.e-kondomy.cz najdete ještě více inspirace a super ceny. A nezapomeňte na kód MOMAG, s kterým získáte ještě další slevu – i na již zlevněné – dárek k nákupu a dopravu zdarma při nákupu nad 850 Kč! 

Sdílením nás podpoříte: