MAGAZÍN

Základní dělení erotických pomůcek pro muže!

Zájmy mužů ve volném čase jsou velmi různorodé, nicméně existuje jedna aktivita, kterou mají rádi všichni muži. Jde o aktivitu, ve které hraje hlavní roli jejich chlouba. Pojďme se spolu mrknout na erotické pomůcky pro muže a jejich základní kategorie:

MASTURBÁTORY

Masturbátory můžou být vibrační i nevibrační. Nabídka v této kategorii je opravdu široká. Narozdíl od umělých vagín mají často nerealistický vzhled a mnoho různých velikostí, barev i funkcí – samopřirážecí, sací – orální masturbátory, vibrační vyhřívané… Do masturbátorů ale patří i klasická masturbační vajíčka.

UMĚLÉ VAGINY

Uměle vaginy jsou často velmi věrnou kopií ženy a to jak vzhledem, tak materiálem. I umělé vaginy ale mohou být obohaceny o vibrace a další možnosti. Nejznámější v této kategorii je značka Fleshlight – vybrat si můžete podle sexuální tužby z modelů vagína, zadeček či ústa!

PANNY

Tentokráte ale nemluvíme o nafukovacích panách, které jistě také poslouží, ale víc spíše jako zábava či vtipný dárek. Mluvíme zde o silikonových pannách a torzech. Jde o propracované pomůcky, kde kromě umělé vaginy najdete i zadeček nebo prsa a u dražších kousků i hlavu a nohy.

Na dotek jsou tyto torza/panny opravdu realistické a taktéž je potřeba se o ně dobře starat za pomoci pudrů. Určitě ale poslouží osamělým mužům více než dobře a dají se sehnat již od pár stovek ZDE

EREKČNÍ KROUŽKY

Úžasný a přitom cenově dostupný pomocník pro udržení opravdu pevné erekce! Erekční kroužky najdete vibrační i nevibrační a nebo dokonce i s rozšířením upevnění nejen kolem penisu, ale i kolem varlat či dokonce i s výstupkem na  vaše zadní vrátka. Pokud zvolíte kroužek vibrační, stanete se navíc pro vaši partnerku/partnera, živým vibrátorem!

VIBRÁTORY NA PROSTATU

Ano, ne každý je pro tuto praktiku. Ovšem kdo to jednou zkusí a zažije orgasmus s tímto drážděním, nechce už jinak. Řeč je o stimulaci zadních vrátek, alias dráždění prostaty. Stimulace a masáž prostaty není ale jen příjemná, ale i zdravotně prospěšná, protože díky ní předcházíte problémům s prostatou. Masírovat prostatu vám může partner/ka, ale můžete si masáž užít i sám při masturbaci, díky speciálním vibrátorům na prostatu. V nabídce www.e-kondomy.cz si vyberou úplní začátečníci i pokročilí. (pozor – do análního otvoru používejte vždy jen pomůcky k tomu určené – tj. ty s bezpečnostní koncovkou!)

STIMULÁTORY VARLAT

Kdo miluje dráždění varlat, tak si zde určitě vybere! Úžasné pocity z jemného či silného dráždění za pomoci vibrací si sednete na kule! Omrknout stimulátory varlat >>

NÁVLEKY NA PENIS

Díky návlekům svůj penis zvětšíte a můžete ho dokonce i prodloužit. Ale nejen to ocení vaše partnerka. Díky připevnění pomocí erekčního kroužku podpoříte i vaši erekci. No a jako bonus můžete zvolit i návleky se stimulačními výstupky. Omrkněte nabídku návleků na penis.

VAKUOVÉ PUMPY

Vakuové pumpy nejsou určeny jen mužům s poruchami erekce. Vakuové pumpy udržují váš penis – při správném používání – v kondici! Díky pravidelnému používání bude váš penis větší, pevnější a erekce bude znatelně delší! To ocení nejen vaše sebevědomí, ale i partner/ka.

AFRODIZIAKA A KOSMETIKA PRO MUŽE

Tabletky pro silnou erekci, gely pro znecitlivění, žvýkačky pro zvýšení libida nebo kapky pro dodání energie. To vše a mnohem více najdete v kategorii afrodiziaka pro muže >> 

Inspirovali jsme vás? Na www.e-kondomy.cz najdete ještě více inspirace a super ceny. A nezapomeňte na kód MOMAG, s kterým získáte ještě další slevu – i na již zlevněné – dárek k nákupu a dopravu zdarma při nákupu nad 850 Kč! 

Sdílením nás podpoříte: