MAGAZÍN

Na tyhle dárky není nikdy pozdě > poukaz na kérku, na párty či kosmetika?!

Nedostali jste pod stromek to, co jste chtěli? Anebo vás ještě čekají další návštěvy a nějaký dáreček vám ještě chybí? Zde máme tipy na dárečky, které můžete mít hned.

Lístky na Tattoo Convention Prague 2024

Dáreček který potěší všechny milovníky kérek – vstupenka na nejbarevnější akci roku – Tattoo Convention Prague! A nyní jen za 299 Kč. A co vše na vás čeká? 17. – 19.5.2024 na vás v Malé sportovní hale čeká hromada barev, bzukot strojků, skvělá food zona, party zóna, přednášky, freak shows, bondage shows a mnohem mnohem víc! Jednodenní vstupenka 299 Kč nebo třídenní 599 Kč jen nyní > www.tattoo-convention.cz 

Poukaz na kérku od FRICK INK

Tohle je něco, co nikdy neurazí – poukaz na kérku! Originální kérku můžete mít od Frick Ink – tatéra z Prahy, který je znám úžasnou ostrou linkou a skvělými barvami, které drží! A taky je rychlej a pokud chcete, pomůže i s bolestí pomocí mastičky a to je fér, ne vždy je nálada na bolest! Poukaz objednávejte přes jeho instagram zde > @frick.ink

Krásná pleť je odpověď!

Aimia je značka beauty studia, které vede zkušený dermatolog s mnoha léty praxe a nabízí nejen zvětšení rtů či aplikaci botoxu, ale i další zákroky, které vaši pleť dají dokupy a to je přesně to,  co je ideálním dárkem pro ženy. Navíc nyní poukaz, který má hodnotu 5 900 Kč koupíte jen za 3 500 Kč! Poukaz lze zakoupit jen přes profil pana dermatologa zde > @dermatologmartin anebo mrknete na kosmetiku, která je dostupná a kvalitní a dodá vaší pleti potřebnou výživu > shopaimia.cz a s kódem DERMATOLOGMARTIN budete mít slevu 20 % (tip na dárek – retinolové sérum za 620 Kč – se slevou jen za 496 Kč ZDE > RETINOL)

RADOST na každém kroku

Pokud jste z Prahy a máte možnost navštívit obchod Radost, určitě neváhejte a zajděte tam. Obchod Radost najdete v Bělehradské 120 na I.P.Pavlova. Najdete tam úžasné ponožky, třeba s motivy Star Wars anebo The Beatles. A kdo nejede v ponožkovém šílenství, mrknete na úžasné náramky s pravými drahokamy a polodrahokamy jen za 399 Kč > A Beautiful Stories náramky. A co byste řekli na úžasnou přírodní kosmetiku? Anebo knihy či vinyly? To vše v Radost Shopu na Ípáku najdete!

Inspirovali jsme vás?

Sdílením nás podpoříte: