KOMPLETNÍ PRAVIDLA A FAQ si můžeš (povinné pro mogirls a fotografy) přečíst a stáhnout ZDE (pdf 751 kb)

_ _ _ _ _ _

VÝŇATEK Z FAQ
Před 
prvním napsání emailu je ale potřeba přečíst celé FAQ, viz link výše, kde najdete potřebné informace o focení fotosetu, odměnách a fungování momagu. Děkuji za pochopení.

2. Základní informace a nejčastěji kladené otázky
2.1. Co je MOgirl?
MOgirl je alternativní modelka, která fotí pro MOMAG. Má kérky nebo piercing nebo barevné vlasy, či zajímavý styl života atd. MOMAG nehledá klasické krásky, ani pouze dokonalé křivky! MOgirl by měla být chytrá, spolehlivá, dochvilná, přátelská. Pokud taková jsi, napiš na momagcz@gmail.com

2.2. Co znamená být MOgirl?
Fotografuje pravidelně pro MOMAG. Sety se fotí s MOMAG prověřenými fotografama – tedy nehrozí, že by modelka narazila na nějakého úchyla. Oficiální MOgirls mají medailonek na www.mo-mag.cz/mogirls – oficiální MOgirl se staneš tehdy, nafotíš-li první fotoset, který je schválen a zveřejněn na mo-mag.cz

2.3. Jak se stanu oficiální MOgirl?
Nové MOgirls nabírá MOMAG pouze výjimečně. Chceme se našim nynějším MOgirl věnovat na plno, aby mohl být náš projekt stále kvalitní. Možnost stát se MOgirl, ale stále je, stačí napsat na momagcz@gmail.com. Ve kterém se stručně představí, podá základní informace o bydlišti nebo možnosti dojíždění do Čr + připojí 5 fotografií (nemusí být profesionální)

2.4. Jak se stanu oficiálním fotografem?
Pokud máte zájem fotit pro MOMAG, není nic jednoduššího, než zaslat své portfolio, připojit základní informace (především bydliště) na momagcz@gmail.com. Při výběru nových fotografů klademe důraz na originalitu a též na kvalitu fotek. Naši fotografové většinou nejsou profesionálové, focení pro MOmag se věnují ve svém volném čase. Oficiální MOfotografové mají medailonek na www.mo-mag.cz/fotograf. Medailonek je vytvořen poté, co obdržíme první fotosek. Fotoset musí být s naší MOgirl, ne s jinou modelkou – to jak sehnat MOgirl z vašeho kraje na nafocení prvního fotosetu a další info se dočtete níže.

2.5. Proč se stát MOfotografem?
– Má slevu 50% na piercing ve studiu Hell.cz
– Má možnost fotit modelky na které by jinak nenarazil, může si tak ozvláštnit portfolio o nové zajímavé tváře.
– Zviditelní se, díky velmi navštěvovanému webu, facebooku i instagramu
– označování u všech fotek jménem
– Mají zdarma tištěný MOmagu (nebo jen za poštovné pokud neni z Brna, Prahy či Ostravy)
– levnější MO merch
– Může mít zviditelnění i díky spolupráci s portálem iDnes.cz
– Jezdí zdarma na vybrané letní festivaly
– Chodí zdarma na MOparties
– Možnost přivýdělku díky nabídkám placeného focení které dostává MOmag, nebo výdělku přímo pro MOmag, nafocením speciálního editorialu do tištěného MOmagu.
– Fotograf má možnost umístění banneru zdarma na webu mo-mag.cz nebo v tištěném MOMAGU (stačí napsat na email momagcz@gmail.com – velikost 500 x 500 pxl jpeg nebo gif)
– MOfotograf je součástí stabilního a rychle rostoucího projektu, kde jsou jen spolehlivý lidé a nehrozí, že by modelka nedorazila na focení
– Není problém vyjednat další spolupráci s novými značkami – máte-li návrh na značku, kde chcete čerpat výhody, ale především navázat spolupráci, stačí napsat na email a já s nimi spolupráci domluvím.
+ fotograf i modelka jsou finančně ohodnoceni za nejlepší fotoset měsíce – více info v sekci „Jak si můžu díky MOMAGU přivydělat“)

2.6. Proč se stát MOgirl?
– Zdarma fotografie od prověřených fotografů
– Díky propagaci na sociální síti, nebo našem webu mají MOgirls možnost stát se placenou alternative modelkou
– MOgirls dostávají nabídky na placené hostessingy na různých eventech
– Mohou být vybrané na komerční focení, jsou ohodnoceny buď penězi nebo dostávají hmotné dary.
– Zdarma lístky na vybrané festivaly + MOmag party
– Tištěný MOmag zdarma (nebo jen za poštovné pokud nebydlí v Praze, Brně či Ostravě)
– levný MOmerch
– Sleva na piercingy 50% ve studiu Hell.cz + slevy na vlasové služby ve studiu Lucky Hazzard
– Možnost propagovaného článku doprovázený fotkama MOgirl na velmi navštěvovaném portálu iDnes.cz 
– Mohou se objevit v tištěném MOmagu 
– Mají možnost se objevit ve videoklipu.
– Není problém vyjednat další spolupráci s novými značkami – máte-li návrh na značku, kde chcete čerpat výhody, ale především navázat spolupráci, stačí napsat na email a já s nimi spolupráci domluvím.
+ fotograf i modelka jsou finančně ohodnoceni za nejlepší fotoset měsíce – více info v sekci „Jak si můžu díky MOMAGU
přivydělat“)

2.7. Pro fotografy: kde seženu první MOgirls na nafocení mého prvního fotosetu?
Pokud budete po zaslání portfolia schváleni, nahodím výzvu pro modelky do naší tajné skupiny, kam dostanete přístup později. Ten dostanete téhdy, až nafotíte první fotoset. Modelky, které zaujmete, vás kontaktují. Výběr MOgirl je potom na vás. Modelky mají informace o tom, jak by měl fotosek vypadat. TAJNÁ MOSKUPINA je na facebooku a jsou v ní všichni z MOmagu. Slouží k výzvám na focení i zde najdete hezky přehledně všechny MOmag modelky a kontakty.

2.8. Pro modelky: kde seženu prvního fotografa na nafocení mého prvního fotosetu?
Pokud budeš přijata, tak po zaslaní základních informací a fotek, vytvoříme výzvu v naší tajné skupině. Fotografové, kteří budou mít zájem s tebou fotit, tě kontaktují. MOfotografové jsou zkušení a vědí co a jak fotit. Nemusíš se bát, pokud to bude tvé první focení. Přečti si dále jak má takový fotoset vypadat, ať jsi s tím seznámena. TAJNÁ MO SKUPINA je na facebooku a jsou v ní všichni z momagu. Slouží k výzvám na focení i zde najdete hezky přehledně všechny MOmag fotografy a kontakty. Do této skupiny tě přidáme, až nafotíš první fotoset.

JAK MÁ VYPADAT FOTOSET? Minimálně 8 po sobě jdoucích fotek, ve kterých je příběh svlékání – nejde ale o nahotu jako takovou. Více v podrobných pravidlech a zde ukázkový fotoset, který splňuje pravidla focení pro momag: mo-mag.cz/2018/12/19/maniacal-12-2018

Jak nemá fotoset vypadat? NIKDY OPEN LEGS, vulgární a nevkusné!

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ A PRAVIDLA ZDE (pdf 751 kb)

Základní otázky na modelky, než se pustí do spolupráce s MOMAGEM - usnadní to práci oběma stranám a vyvarujeme se nedorozuměním.

Chodíte s přítelem, kterému by do budoucna mohlo vadit vaše focení, protože máme fotografy muže i ženy a mohl by žárlit? Nemáte zaměstnání, ke by mohly vaše fotografie v prádle vadit? Ikdyž nefotíme vulgárně, ale spíše art stylem, někde je to nepřípustné. Zvládnete focení sama nebo potřebujete vždy doprovod? Jste spolehlivé a na čem se dohodnete, to platí?Pro MOMAG se fotí odhalené fotky - svlékání do prádla, max topless - opravdu se chcete focení věnovat, baví vás to? Předchozí zkušenosti mít nemusíte, jde o nadšení! Budete mít čas alespoň na jeden fotoset za 3 -4 měsíce? Je něco, co vám u focení vadí nebo co byste nikdy nefotili?

Sdílením nás podpoříte: