Kontakt

MØnika

zakladatelka, majitelka
eventy, web,  facebook, instagram, tištěný momag, eshop, partneři, kontaktní osoba pro klienty i fans aneb ať píšete a řešíte cokoli, jednáte vždy s Monikou.)
momagcz@gmail.com / +420 736 525 202
facebook / instagram

Moniku můžete znát jako Monicorn, kde si do hledáčku bere české a slovenské holky a rozhodně se nebojí fotit jinak, než je zvykem. Je workoholik s prořízlou pusou. Nesnáší kýč, nespolehlivost a tleskání v letadle. Miluje sushi. Mimo MOmagu se věnuje také své malé dcerce (narozena v dubnu 2016) a několika dalším projektům jako například tattoolerance.cz.

EWA KRHOVSKÁ – GRAFIČKA
Grafička tištěného MOmagu

krhoev@gmail.com / facebook

Černovlasý zloprcek, který miluje všechno výrazný a ulítlý. Nemá problém být ten divej tvor mezi lidmi na ulici, ve městě… Tvoří nejen grafické návrhy našeho MOmagu, ale grafice se věnuje celým svým srdcem. Maluje, ilustruje, vymýšlí, tvoří…

MAREK PAUSZ – REDAKTOR
Rubrika filmy, knihy

facebook / Marek.Pausz@seznam.cz

Kreativní, empatický, rád bodá provokativně do citlivých témat a má dost zvláštní typizaci – extrovertní introvert. Nesnáší omezenost a hloupost, která je spoustě lidem pohodlná. Ve volném čase rád běhá v přírodě, ve fitku ho to nebaví. Hraje v kapele na baskytaru, čte knížky, sám píše a má rád skoro všechny formy umění – krom tance. Věří, že bez umění by byl život o ničem.

FACEBOOK • INSTAGRAM • momagcz@gmail.com • YOUTUBE • VIMEO • TUMBLR

Sdílejte článek/fotoset: