Rezervace modelka

Zde si můžete rezervovat a zkontaktovat modelku, kterou chcete. Pokud nechcete modelku oslovit napřímo, například přes její sociální sítě anebo pokud se jedná o větší projekt, neváhejte odeslat tento formulář.

Díky tomuto formuláři vám dokáži najít nejvhodnější modelku či více modelek, přesně vyhovující vašim požadavkům. Prosím, buďte co nejkonkrétnější a já vám odpovím do 48 hodin s konkrétní nabídkou. Dalším krokem, vybíráte-li si vhodnou modelku a nemáte vybráno, pak bude casting, v němž vám nabídnu modelky, které jsou již o vašem záměru informovány a mají zájem s vámi spolupracovat a vybíráte z nich. Všechny mogirls jsou 100 % spolehlivé a mají zkušenost s focením i natáčením. Prosíme, nezasílejte nabídky na erotické focení či točení (open legs) – v případě lehké erotiky, prosím, specifikujte. V případě, že hledáte kompletní realizaci vaší představy na klíč, specifikujte to taktéž – ráda poradím s vhodnou lokací (místo focení/ateliér) a zařídím i vše ostatní. Za MOmag, MOnika. Děkuji.

Zpracováváme jen osobní údaje, které nám sami poskytnete. Vaše údaje nesdílíme s žádnou třetí stranou! Děkujeme za projevený zájem o spolupráci s MOmag.cz. Za MOmag.cz, zakladatelka MOnika. Email: momagcz@gmail.com