Spolupráce

Děkujeme,  že chcete spolupracovat s MOMAG.CZ.

Hledáte podporu vašeho projektu, obchodu, služby, značky?

Napište mi na momagcz@gmail.com a specifikujte vaše přání. Chcete promovat novinku nebo zvednout počet fans? Chcete bannerovou kampaň či rovnou něco i nafotit a natočit? Vše je možné. Máme k dispozici zkušené modelky se 100% spolehlivostí i produkční společnosti, které disponují profesionáním vybavením, ale nezaplatíte tolik, jako například přes agentury či produkční společnosti.

Prosíme, specifikujte o jakou spolupráci jde co nejpřesněji, abychom vám v co nejkratším čase doporučili nejvhodnější řešení nebo MOgirls – tedy pokud nemáte jasně vybráno.

Preferujeme oslovování s alespoň 14 denním odstupem, jedná-li se například o natáčení videoklipu či focení pro eshopy. Po oslovení dostanete přesnou nabídku i casting – seznam holek, které mají  o danou zakázku zájem a vy si vyberete, které vám vyhovují a s těmi vás pak spojíme napřímo. Doporučujeme oslovování přes momag, ne na přímo, protože i přes momag můžeme nabídnout další promo a podporu vaší značky či služby a můžeme zaručit 100% hladké proběhnutí zakázky.

Cena?

Odvíjí se od toho, co potřebujete. Vše se dá řešit za dobré peníze aniž bychom omezili kvalitu. Nejde specifikovat přesnou hodinovou sazbu ani modelek, protože se také odvíjí od konkrétní zakázky. Nebojte se tedy napsat na momagcz@gmail.com a rádi sdělíme možnosti přesně pro vás.

Co vše umíme?

Foto
Video
PR články
Online bannery
Social media
Reklama v tištěném MOmagu

Kontakt

Monika Aron
momagcz@gmail.com
+420 736 525 202 (preferuji email komunikaci)

O MOMAGU – historie, info
FAQ – pro fotografy a modelky – pravidla focení

 

Sdílením nás podpoříte: